Фасилітація - 

це організація процесу колективного розв'язання проблем у групі, який керується фасилітатором, спосіб полегшити обговорення в команді (будь-якого розміру) та прийти до бажаного результату швидше та не втрачаючи ресурсНавіщо потрібен фасилітатор

Доволі часто обговорення одного питання забирає в команді багато часу і постійно втрачає фокус. Члени команди під час таких обговорень стають емоційними та відчувають виснаження, адже постійно доводиться відстоювати свою точку зору.

Упраляти дискусією директору чи комусь із команди - доволі важко, адже хочеться і свою думку висловити, і суть не згубити.

Саме для уникнення таких явищ варто запрошувати фасилітатора, який не буде мати інтересу у вашій дискусії, але буде ефективно направляти її у конструктивне русло.

Де можна застосовувати фасилітацію?


Фасилітація - це інструмент. Застосовувати його можна в різних сферах, де людям потрібно прийти до спільного розуміння, бачення або рішення:

  • стратегічна сесія
  • розробка нового продукту чи послуги
  • і багато-багато іншого

Результат


​Вмотивованих людей

Правильний план зустрічі та майстерність фасилітатора дозволяє вашій команді саме до того результату, для якого ця зустріч призначалась.


В процесі взаємодії кожен учасник команди отримує можливість висловитись та бути почутим. Усі можливі конфлікти залагоджуються завдяки правильно підібраним інструментам та майстерності фасилітатора.


Рішення, яке команда прийняла сама, зазвичай швидше реалізується. Адже кожен учасник відчуває власний внесок та власну відповідальність за результат.


Що ви отримуєте?

Порозуміння в команді


Окремі продукти


Звичайно, що формат кожної фасилітаційної сесії розробляється індивідуально під кожний запит. Проте, на сьогодні у мене вже є і кілька відпрацьованих форматів, які також можна замовити.

Фасилітація для ефективного управління проєктами


В сучасних організаціях майже кожен менеджер має проводити зустрічі із командою. А під час віддаленої роботи чи роботи під час війни це може стати над важким завданням. Тому ми навчаємо "фасилітації для управління проєктами" - навичкам, які дозволяють управляти груповою динамікою та проводити зустрічі ефекивно та цікаво.

Для кого: для керівників та керівниць операційного рівня, менеджерів/ок проєктів та кожного/ої, хто у своїй діяльності планує чи проводить зустрічі та наради і хоче зробити їх більш ефективними.

Кожен із модулів на 70% складається із практики, де Ви зможете виступити як в ролі учасника фасилітаційної сесії, так і в ролі фасилітатора. Курс проводиться за запитом.

Організація тренінгу "під ключ" для вашої організації.

Кількість до 20  учасників.

Чи потрібна вам фасилітація?

Іноді перебуваючи всередині процесу не завжди можна зрозуміти, як вирішити питання розбіжності думок чи ідей. 

Якщо у вас є запит, але ви не впевнені, що саме фасилітація допоможе його вирішити, напишіть коротко суть питання в формі нижче і я обовʼязково із вами звʼяжусь аби допомогти розібратись або спланувати сесію.